Hotelik dla psów

Wybierasz się na wakacje i nie masz bliskiej osoby, która może zaopiekować się Twoim psem? A może czeka Cię wizyta w szpitalu lub wyjazd służbowy? W tych, a także w wielu innych przypadkach najlepszym wyborem będzie hotel dla zwierząt, gdzie pupil znajdzie się pod najlepszą opieką na czas nieobecności właściciela.

Psi hotel w Warszawie

Prowadzę domowy, przytulny i kameralny hotelik dla psów w Warszawie. To właśnie tutaj oferuje komfortowe pobyty dla zwierząt wraz z szeregiem dodatkowych usług. Dzięki mojemu podejściu do psiaków, a także szerokiej wiedzy i doświadczeniu mogę zapewnić obsługę na najwyższym poziomie!

Moja Sfora Eliza Kaczmarek – hotel dla psów Warszawa – zachęcam do sprawdzenia mojej pełnej oferty!

Hotel dla psów to najlepszy wybór wtedy, gdy nie możemy w danym momencie samodzielnie zaopiekować się swoim zwierzakiem, a także nie mamy nikogo, kto mógłby nam w tym pomoc. Wówczas hotelik dla psów to strzał w dziesiątkę – to właśnie tam zwierzę znajduje się pod właściwą opieką przez 24 godziny na dobę.

W moim hoteliku dla psów mogę zapewnić każdemu z gości obsługę na najwyższym poziomie. Gwarantuję, że pobyt będzie całkowicie udany!

W ramach usługi mogę zapewnić:
   Profesjonalna opieka

Jako certyfikowany behawiorysta, petsitter oraz groomer mogę zapewnić zwierzętom wsparcie na najwyższym poziomie. Na koniec dnia zawsze wysyłam właścicielowi filmik albo zdjęcia pupila!

  Indywidualne podejście

Przed przyjęciem zwierzęcia do hotelu przeprowadzam z jego właścicielem wywiad, który dotyczy między innymi jego preferencji, diety, stanu zdrowia, planu dnia. Na tej podstawie mogę zapewnić obsługę na najwyższym poziomie.

  Podawanie posiłków

Każdy z moich gości przyjeżdża do hotelu z własną karmą mokrą lub suchą, która przeznaczona jest do spożywania na co dzień. Mile widziane są także ulubione przysmaki psiaka!

  Wyprowadzanie na spacery

Aby pies miał zapewnioną odpowiednią dawkę ruchu na co dzień, wyprowadzam go codziennie na krótsze i dłuższe spacery w zależności od potrzeb.

  Udana zabawa

W hoteliku pupil może korzystać z różnych zabawek, na przykład z piłek, kongów, szarpaków, zabawek logicznych czy mat węchowych. Oczywiście, można także zabrać swoje zabawki. Zabawy odbywają się również na świeżym powietrzu, ponieważ ruch to zdrowie!

  Komfortowy wypoczynek

Zwierzę może samo wybrać sobie takie miejsce do wypoczynku, które będzie odpowiadało mu najbardziej.

  Doborowe towarzystwo

W hoteliku zapewniam najlepsze towarzystwo moich psiaków rasy Chihuahua i York.

  Dodatkowo płatne usługi:
 • zabiegi pielęgnacyjne – grooming – cena ustalana indywidualnie
 • trening – cena ustalana indywidualnie
 • Pupilowe Taxi – transport zwierząt – cena ustalana indywidualnie

Domowy hotel dla psów

Najważniejsze dla mnie jest, aby gość hoteliku czuł się jak w domu, a spędzony czas był dla niego wypoczynkiem, dlatego też przyjmuję tylko jednego pieska w tym samym czasie.

Moja Sfora – hotelik dla zwierząt, petsitter Warszawa – ważne informacje

WAŻNE INFORMACJE !

Przed przyjęciem do hoteliku należy zaprezentować:

 • dokument potwierdzający aktualne szczepienia – książeczka zdrowia lub zaświadczenie od weterynarza
 • powinien być odrobaczony
 • powinien być zabezpieczony przeciwko insektom – kleszcze, pchły
W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo moje, mojej rodziny i psiaków nie przyjmuję zwierząt:
 • przejawiających zachowania agresywne
 • chorych na choroby zakaźnie, wirusowe, grzybicze

Jak również:

 • zwierząt załatwiających potrzeby fizjologiczne w domu.
 • psów niekastrowanych* ze względu na znaczenie moczem w domu

* wyjątek- akceptowanie przez psa pieluch (rekomendowane „TRIXIE Pieluchy dla dorosłych psów”)

Moja Sfora Eliza Kaczmarek – hotel dla zwierząt Warszawa – zapraszam serdecznie do skorzystania z mojej oferty!

Jak widzą mnie klienci ❤️

Poniżej kilka opinii jakie otrzymałam po wizycie w moim salonie. Wszystkie opinie jakie prezentuję na stronie dostępne są na moich portalach społecznościowych Facebook oraz Google Moja Firma. Zapraszam do ich odwiedzenia, aby zapoznać się z nimi wszystkimi.

Wspaniały hotelik... kto szukał kiedyś wakacyjnego miejsca dla swojego pupila wie, jakie to trudne by ktoś, komu powierzamy naszego czworonoga traktował go tak, jak my sami i mówił do niego naszym językiem. Pani Eliza przed zostawieniem pieska w hoteliku wcześniej chciała nas poznać, ocenić temperament pieska i zadbać by miejsce mu się dobrze kojarzyło. Wspaniała, ciepła, bardzo profesjonalna osoba, która kocha psiaki i podchodzi do nich z pasją. Oczywiście nie możemy pominąć też całej rodzinki, którą nasz Teo tak polubił i za którą tak niestety tęsknił;(( .Tylu zajęć jak np.zabawy węchowe, zabawy aportowania, prawdziwe wybiegi (okolica sprzyjająca psom) i fajnych psich przyjaciół to w swoim domu nigdy nie miał:(. Polecam wszystkim, którzy chcą mieć naprawdę spokojne wakacje i nie martwic się o psiaka...a w szczególności wszystkim właścicielom małych długowłosych piesków (wystawowych) bo przecież Pani Eliza to jest rewelacyjna groomerka. Tak miło po powrocie przytulić się do czystego pieska ;))) Dziękujemy całej rodzince za wielkie serducho. No i jeszcze Elizo Ty jednak lepiej ode mnie radzisz sobie z grzywaczowym chińskim włosem ;))).

Edyta
Google
wrzesień 2019

Profesjonalna opieka nad pupilem od strony behawioralnej i groomerskiej. Chociaż mieliśmy wygórowane wymagania, to musimy przyznać, że hotelik "Moja Sfora" przekroczył nasze oczekiwania. Komfort psychiczny gdy zostawiasz pieska na dłużej w obcym miejscu jest absolutnie bezcenny! Z czystym sumieniem polecamy!

Piotr
Google
grudzień 2019
Cennik
 • Małe psy i zwierzątka
 • Średnie pieski i szczeniaki
 • Duże psy
  • Świetlica na godziny - 15 zł/godzina
  • Gryzonie/Króliki - 25 zł/doba
  • Psy małe (do 11 kg) - 80 zł/doba
   Weekend pt-nd: 300 zł: pobyt weekendowy zawsze rozliczany jest w stałej kwocie, niezależnie od godziny pozostawienia psa w piątek lub sobotę i odbioru w niedzielę)
  • Świetlica na godziny - 20 zł/godzina
  • Psy średnie (od 12 kg) - 90 zł/doba
   Weekend pt-nd: 350 zł: pobyt weekendowy zawsze rozliczany jest w stałej kwocie, niezależnie od godziny pozostawienia psa w piątek lub sobotę i odbioru w niedzielę)
  • Szczeniaki do 9 m-ca życia - 100 zł/doba
   Weekend pt-nd: 300 zł - 350 zł: pobyt weekendowy zawsze rozliczany jest w stałej kwocie, niezależnie od godziny pozostawienia psa w piątek lub sobotę i odbioru w niedzielę)
  • Świetlica na godziny - 20 zł /godzina - wymagany kontakt telefoniczny
  • Psy duże - 100 zł/doba
   Weekend pt-nd: 400 zł: pobyt weekendowy zawsze rozliczany jest w stałej kwocie, niezależnie od godziny pozostawienia psa w piątek lub sobotę i odbioru w niedzielę)

mOJA SFORA (hotel dla psów Warszawa) W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Zapraszamy do kontaktu