Cała Ja

Nazywam się Eliza Kaczmarek, jestem certyfikowanym Groomerem, Behawiorystą i Opiekunem Zwierząt. Nieustannie poszerzam i doskonalę swoją wiedzę oraz umiejętności uczestnicząc w różnego rodzaju seminariach i szkoleniach.

Zaczęło się od opieki nad chorymi ptakami, znalezionymi kotami i pieskami dla których szukałam później domu. Miałam też chomika, królika, szczurki, rybki, potem w moim życiu pojawił się Hektor, to była Miłość od pierwszego wejrzenia, trwająca 17 cudownych, magicznych i wyjątkowych lat. Był moim największym i najlepszym Przyjacielem! Na dobre i na złe! Historia niczym z filmu. W między czasie pojawiła się też pierwsza chihuahua Lila, parę lat później dołączyła Abi york i dwie chihuahuy Kola i Beza.

Bez wątpienia zwierzęta są moją największą pasją i miłością z tego względu towarzyszą mi od dziecka i tak jest do dziś.

W mojej pracy liczy się jakość a nie ilość, dlatego nie mam nałożonych sztywnych ram czasowych, czas pielęgnacji dostosowuje indywidualnie do potrzeb psa aby zapewnić mu jak największy komfort i bezpieczeństwo oraz zminimalizować stres.

Jako behawiorysta i trener pomagam zmienić problemowe zachowania psów w celu poprawy ich jakości życia i odbudowy prawidłowych relacji z człowiekiem. 

Każdego dnia staram się uczyć czegoś nowego i poszerzać swoją wiedzę, czego dowodem zamieszczone zdjęcia moich dyplomów i certyfikatów.

Zapraszam do śledzenia moich mediów społecznościowych i bloga

Zapraszam do kontaktu