O nas

Nazywam się Eliza Kaczmarek, jestem certyfikowanym Groomerem, Behawiorystą i Opiekunem Zwierząt. Nieustannie poszerzam i doskonalę swoją wiedzę oraz umiejętności uczestnicząc w różnego rodzaju seminariach i szkoleniach.

Bez wątpienia zwierzęta są moją największą pasją i miłością z tego względu towarzyszą mi od dziecka i tak jest do dziś.

Zaczęło się od opieki nad chorymi ptakami, znalezionymi kotami i pieskami, dla których szukałam później domu. Miałam też chomika, królika, szczurki, rybki, potem w moim życiu pojawił się Hektor, to była Miłość od pierwszego wejrzenia, trwająca 17 cudownych, magicznych i wyjątkowych lat. Był moim największym i najlepszym Przyjacielem! Na dobre i na złe! Historia niczym z filmu. W międzyczasie pojawiła się też pierwsza chihuahua Lila, parę lat później dołączyła Abi york i dwie chihuahuy Kola i Beza.

Obecnie zespół Mojej Sfory to doświadczeni certyfikowani groomerzy, dla których dobro zwierząt jest priorytetem. Dbamy o indywidualną i profesjonalną opiekę, zgodną z charakterem każdego pieska. Nasza praca opiera się na pełnym zaufaniu do naszych umiejętności oraz wiedzy z zakresu pielęgnacji i behawioru zwierząt. W naszej pracy liczy się jakość, a nie ilość, dlatego nie mamy nałożonych sztywnych ram czasowych, czas pielęgnacji dostosowuje indywidualnie do potrzeb psa, aby zapewnić mu jak największy komfort i bezpieczeństwo oraz zminimalizować stres.

W Mojej Sforze nie tylko pielęgnujemy futro czworonogów, ale również budujemy relacje oparte na wzajemnym szacunku i zrozumieniu. Zapraszamy do naszego salonu, gdzie każdy pies jest traktowany z indywidualną troską i uwagą.

Jesteśmy gotowi sprawić, aby Twoje zwierzę doświadczyło najwyższego standardu pielęgnacji.

Do zobaczenia w Mojej Sforze! 🐾😊

Zapraszam do śledzenia moich mediów społecznościowych i bloga

Zapraszam do kontaktu