Blog

Salon Moja Sfora w Warszawie poszukuje pracownika na stanowisko: SAMODZIELNY GROOMER 😀 Wymagania: – Wysoka estetyka wykonywanych pielęgnacji – Doświadczenie na stanowisku groomera – Umiejętność pracy w zespole – Cierpliwość i miłość do zwierząt Oferujemy: – Możliwość rozwoju – Elastyczny grafik – Wysokiej jakości sprzęt oraz kosmetyki do pielęgnacji – Dużą ilość stałych i nowych psich klientów – Ręce pełne roboty 😀 – Stanowisko pracy dostosowane do Twoich potrzeb Zgłoszenia: CV wraz z portfolio prac prosimy przesyłać na e-mail: kontakt.mojasfora@gmail.com

Behawioryzm

Nieodpowiednie zachowania u psów zdarzają się dość często. Nadmierne szczekanie, agresja, niesłuchanie się komend, lęk i niszczenie przedmiotów po wyjściu właściciela to tylko niektóre z nich. W takich przypadkach nie musimy godzić się z faktem, że pies już taki jest. Wówczas warto pomyśleć o wizycie u tak zwanego psiego behawiorysty, który jest specjalistą w zakresie zachowania tych zwierząt!

Czytaj dalej

Hotelik

Psiak nie musi być problemem wtedy, gdy nie będziemy mogli się nim zaopiekować. Gdy pojawia się taka sytuacja, najlepiej wybrać dobry hotel dla zwierząt, gdzie będzie mógł on otrzymać profesjonalną opiekę przez 24 godziny na dobę!

Czytaj dalej

Twój psiak ma długą sierść, która wymaga odpowiedniej pielęgnacji? A może zauważasz, że ma kołtuny, których nie potrafisz rozczesać? To tylko kilka przypadków, gdy warto pomyśleć o wizycie u psiego groomera.

Czytaj dalej

4/4